Doğum Fotoğrafları Albümlerin de Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Doğum Fotoğrafının çekim kalitesi kadar teslim edilecek albüm de büyük önem taşır.

Ömür boyu saklanacak albümlerin kalitesi, renkleri, tasarımı ve ebatları önemlidir.

Albümlerimin paketlerini oluştururken dikkat ettiğim noktalar; her ailenin ihtiyacını karşılayacak düzeyde olmasıdır.

Doğum Fotoğrafçılığının olmazsa olmazları albümlerdir.
Ömür boyu saklayacağınız, sayfalarında binbir anıyı barındıran albümlerin özenle hazırlanması gerektiğine inanıyorum. Albümlerde dikkat ettiğimiz ilk konu uzun yıllar geçse de dayanıklı olmasıdır. Bebek albümleri hazırladığımız için göze hitap etmesi de en önemli detaydır. Elimize albümü aldığımız zaman bizim yüzümü güldürmelidir.

Albüm konusu doğum fotoğrafçıları için zor bir süreçtir. Hangi albüm firmasının size hitap ettiğini bulabilmek için öncelikle deneme yanılma yoluna gidilmesi gerekir. Doğum fotoğrafçılığına başladığımdan beri bir çok firmayı bizzat yerinde ziyaret ettim. Kalitesine, uzun süre dayanıklı olup olmayacağına, renklerine kadar herşeyi inceledim. Halen de incelemeye ve yerinde görmeye devam ediyorum. Stüdyomda farklı firmalardan yaptırılmış bir sürü albüm örnekleri oluştu.

Albümlerim iki tiptir. Birincisi fotoğrafların baskısını alıp yapıştırabildiğimiz albümler, ikincisi panoramik albümlerdir.

Son zamanlar da popüler olan ve ailelerin en çok tercih etiği albümler ‘Panoramik Albüm’dür.

Panoramik albüm için de çok fazla albüm firması gezdim. En sonunda bir firmaya karar verdim. Uzun bir süredir de aynı firmayla çalışıyorum.

Uzun yıllar saklayacağımız albümlerin nem, sıcaklık ve tozdan zarar görmemesi için ailelerime özel kutu içerisinde teslim ediyorum.

Aşağıda panoramik albüm örneklerini bulabilirsiniz.

ali

ares

cansu

eren

IMG_6925

IMG_6928

IMG_6935

IMG_6938

IMG_6940

IMG_6943

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.