Teorik ve Pratik Kişiye Özel Eğitim ile Doğum ve Yenidoğan Fotoğrafçılğı Yerinde Öğrenin

Doğum Fotoğrafçılığını Yerinde Öğrenme Fırsatı

Doğum Fotoğrafı çekmeye başladığımda hissettiklerimi çok iyi  hatırlıyorum. Doğuma girmeden önce tecrübeli bir kişinin yanında gözlem yapabilmek ve dikkat edilecek konuları yerinde gözlemleyerek ve inceleyerek öğrenebilmekti. Bu fikirden yola çıkarak bu işe gönül verecek arkadaşlara kendi tecrübelerimi aktarmak ve paylaşmak adına eğitim vermeye başladım.

Teorik eğitimin yanında pratik eğitim bizi zamandan kazandırarak Doğum Fotoğrafçılığı’na hazırlamakla kalmaz bizi bir adım öne taşır.

En çok zorlanılan konular arasında o ana tanıklık ederken dikkat edilmesi gereken kurallar, hastane ortamında davranışlar, nerede durulması gerektiği  ve farklı ışık koşullarında fotoğraf çekebilmektir. Fotoğrafı çektikten sonra asıl süreç burada başlar.  Aileyi bu güzel anında mutlu edebilmek için her ayrıntıya önem vermek gerekir. Bu ayrıntılar arasında Albüm Seçimi, Kapı Posteri hazırlanması, DVD kapağı yapılması, fotoğrafların photoshop ortamında en uygun programlarla hazırlamak, Slayt Swhow gösterimini uygulamak, fotoğrafların saklanması, Kartvizit Tasarımı, Web sitesinin hazırlanması ve bir çok önemli detay vardır. Teorik eğitimlerde sizi zorlayan ve öğrenmek istediğiniz konulara birebir eğitim ile açıklık getiriyorum.

Pratik Eğitim hastaneye gittiğimiz zaman başlar (normal doğum 7-8 saat-sezeryan doğum 5 saat sürebilir) . Tüm aşamaları ile fotoğraflanarak toplam 5- 8 saatlik süreci kapsar. Bu süreç içinde öğrenmek istediğiniz her konuya açıklık getiriyorum.

Teorik Eğitim aynı gün içerisinde yapılır, 2 saat sürer.

İş yoğunluğunuzdan dolayı programlanmış eğitimlere katılamıyorsanız, başka bir şehirde yaşıyor olmanız sebebiyle programınızla çakışan çalışma saatleriniz var ise bu eğitim tam size göre!
Doğum Fotoğrafçılığı ve Yeni Doğan Fotoğrafçılığı ile ilgili gerekli bilgileri öğrenmek istiyorsanız, birebir kişiye özel eğitim alarak Doğum ve Yeni doğan Fotoğrafçılığının tüm inceliklerini ve detaylarını öğrenebilirsiniz.
Teorik eğitimlerin yanında doğum ve yeni doğan bebeğin fotoğraflanması anında birlikte doğuma giderek doğum fotoğrafçılığını pratik olarak ta yerinde öğrenebilirsiniz.
Doğum fotoğrafçılığında kendinizi geliştirmek istediğiniz, eksik hissettiğiniz her konuda sizden gelen talep doğrultusunda size özel hazırlanacak program içeriği ve size özel ders saatleriyle konunun tüm detaylarını öğrenerek doğum fotoğrafçılığına hazır olun.

Detaylı bilgi için lütfen benimle irtibata geçiniz.
gsm :0532 523 69 66
www.aysegulcetinel.com

Doğum Fotoğrafçılığında Pratik Eğitim Fırsatı

550343_297529480347633_1012306251_n 10394_313688335398868_1396175712_nIMG_4148 IMG_4549IMG_5471 IMG_5472IMG_5616

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.